تاریخ انتشار : سه شنبه 5 مهر 1401 - 12:35
43 بازدید
کد خبر : 202333

دانلود زیرنویس فیلم See How They Run 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم See How They Run 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم See How They Run 2022 چگونه می دوند یک فیلم کمدی معمایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی تام جورج، نویسندگی مارک چاپل و تهیه کنندگی دامیان جونز و جینا کارتر است. سم راکول، سائورس رونان، آدرین برودی، روث ویلسون، ریس شیرسمیت، هریس دیکینسون و دیوید اویلوو در این فیلم به ایفای نقش

دانلود زیرنویس فیلم See How They Run 2022 چگونه می دوند یک فیلم کمدی معمایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی تام جورج، نویسندگی مارک چاپل و تهیه کنندگی دامیان جونز و جینا کارتر است. سم راکول، سائورس رونان، آدرین برودی، روث ویلسون، ریس شیرسمیت، هریس دیکینسون و دیوید اویلوو در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم See How They Run 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم See How They Run 2022 در سال ۱۹۵۳ لندن، نمایشنامه تله موش آگاتا کریستی صدمین اجرای خود را جشن می گیرد و لئو کوپرنیک کارگردان لوس آمریکایی تلاش می کند تا جان وولف تهیه کننده را متقاعد کند که به او اجازه کارگردانی این فیلم را بدهد. پس از اینکه رفتار مستانه کوپرنیک نسبت به شیلا سیم نقش اول زن منجر به درگیری مشت با همسر و همبازی اش ریچارد آتنبرو شد، کوپرنیک در پشت صحنه توسط یک مهاجم نادیده کشته می شود.

بازرس استوپارد به تحقیق درباره قتل می پردازد که تحت سایه پلیس بی تجربه استاکر قرار گرفته است. همه حاضران در تئاتر مظنون و قربانی بالقوه هستند، از جمله پتولا اسپنسر تهیه کننده نمایش و ادانا رامنی همسر وولف. استوپارد تلاش می‌کند تا تئاتر را ببندد تا زمانی که قتل حل شود، اما کمیسر پلیس متروپولیتن، هارولد اسکات، مداخله می‌کند و استاکر را برای کمک به تحقیقات تعیین می‌کند.

استاپارد و استاکر در اتاق کوپرنیک در هتل ساوی جستجو می کنند و دفترچه آدرس او را از جزئیات زنان پیدا می کنند. مدیر هتل بحث خشونت‌آمیز کوپرنیک با فیلمنامه‌نویس مروین کوکر-نوریس را به یاد می‌آورد که اعتراف می‌کند با کوپرنیک بر سر دیدگاه کارگردان برای پایانی پر اکشن برای فیلم تله موش بحث کرده است. کوکر نوریس که با “برادرزاده” گیو سر گرمش زندگی می کند، یک “زن ساده” را به یاد می آورد که با پسر نامشروع کوپرنیک به هتل می رسد.

زیرنویس چگونه می دوند ۲۰۲۲ استوپارد و استاکر از وولف سوال می‌کنند که کوپرنیک پس از کشف رابطه وولف با دستیارش، آن، مورد باج‌گیری قرار گرفت. دنیس، یک راهنما در تئاتر، توصیف غیر مفیدی از یک شخصیت مشکوک ارائه می دهد. آتنبورو و سیم نیز مورد بازجویی قرار می گیرند. اسپنسر توضیح می‌دهد که او حق فیلم تله موش را برای وولف انتخاب کرده است، اما او به‌طور قراردادی قادر به تولید اقتباس تا پایان نمایش نیست.

در یک میخانه، استوپارد با استاکر پیوند برقرار می کند و فاش می کند که همسر خیانتکارش پس از بچه دار شدن با مرد دیگری او را ترک کرده است. استاکر با رانندگی یک مست استاپارد به خانه، مقالات خبری و تصویری از همسر سابقش را پیدا می کند که با توصیف کوکر-نوریس از “زنی خانه دار با عینک” مطابقت دارد. همراه با توضیحات دنیس، این امر باعث می‌شود که استالکر مشکوک شود که ممکن است استوپارد قاتل باشد و او همسر سابقش را در دفترچه آدرس کوپرنیک جستجو می‌کند.

زیرنویس فیلم See How They Run 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس See How They Run 2022 استاپارد و استاکر در اجرای تله موش شرکت می کنند که طی آن کوکر-نوریس، وولف، دنیس، گیو و استاپارد سالن را ترک می کنند. استاکر به زودی پس از تماشای استاپارد که دستکش‌هایش را پس می‌گیرد دنبال می‌کند. در سرسرا، مروین توسط یک پیکر دستکش خفه می شود. استاکر روی بدن استاپارد زانو زده را می بیند و تعقیب می کند و با بیل برفی او را بیهوش می کند.

استاپارد در یک سلول بیدار می شود و استاکر و اسکات او را به انجام قتل متهم می کنند. استاکر جویس، مادر پسر کوپرنیک را احضار کرده است، اما او همسر سابق استوپارد نیست و او را تبرئه می کند. استاکر جویس و پسرش را به خانه اسکورت می کند و جویس از شنیدن صدای مردی با لهجه “احمق روستایی” یاد می کند. با مطالعه تحقیقات مروین در مورد تله موش، استوپارد به هویت قاتل پی می برد و به سمت آپارتمان مظنون می رود، جایی که استاکر قبلاً داخل آن نفوذ کرده و شواهد لازم را پیدا کرده است: قاتل دنیس است.

آتنبورو، سیم، وولف، آن، اسپنسر و مادر سالخورده‌اش با دریافت دعوت‌نامه برای شام به خانه آگاتا کریستی می‌رسند. پیشخدمت Fellowes از ورود آنها گیج شده است، اما شوهر کریستی، مکس مالووان، به آنها اجازه ورود می دهد. این گروه توسط دنیس که مادر اسپنسر او را به عنوان دنیس کوریگان می شناسد، تحت اسلحه قرار می گیرد، کودکی که مرگ برادرش الهام بخش طرح تله موش است. دنیس توضیح می‌دهد که کوپرنیک و کوکر-نوریس را در تلاش برای متوقف کردن نمایشنامه و اقتباس از آن کشت، زیرا از سوء استفاده از تراژدی برادرش برای سرگرمی منزجر شده بود.

دنیس با جعل دعوت نامه ها برای جذب همه با هم، ادانا را اسیر کرده و او را با کریستی اشتباه گرفته است. کریستی با چای وارد می‌شود، از جمله یک فنجان مسموم برای دنیس که فلووز می‌نوشد. یک استاپارد مسلح از راه می رسد و یک تیراندازی آغاز می شود. سیم با یک کوکتل مولوتف حواس دنیس را پرت می‌کند و استاکر تقریباً یک گلوله برای نجات استوپارد می‌گیرد که با داستان کاپرنیک مطابقت دارد، قبل از اینکه آگاتا دنیس را با بیل بفرستد. مدتی بعد، استاکر امتحانات گروهبان خود را می گذراند و استوپارد در حال بهبودی مدال دریافت می کند و آنها با هم در اجرای دیگری از تله موش شرکت می کنند.

زیرنویس See How They Run 2022 - بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم چگونه می دوند ۲۰۲۲ این فیلم در نوامبر ۲۰۲۰ به عنوان یک فیلم معمایی بدون عنوان از Searchlight Pictures معرفی شد و تام جورج در هیئت مدیره آن را بر اساس فیلمنامه ای از مارک چاپل کارگردانی کرد. فیلمبرداری تا آوریل ۲۰۲۱ به پایان رسید. این عنوان در جولای ۲۰۲۱ نشان داده شد که چگونه می‌روند.

See How They Run در ۹ سپتامبر ۲۰۲۲ در بریتانیا اکران شد و در ایالات متحده در ۱۶ سپتامبر. این فیلم در ابتدا برای اکران در ۳۰ سپتامبر در ایالات متحده تنظیم شده بود، اما به دلیل “فقدان محصول اصلی استودیویی” در اواخر سال، دو هفته جلو آمد.

از ۲۵ سپتامبر ۲۰۲۲، See How They Run در ایالات متحده و کانادا ۶.۱ میلیون دلار و در سایر مناطق ۶.۳ میلیون دلار به دست آورده است که مجموعاً ۱۲.۴ میلیون دلار در سراسر جهان است.

این فیلم در روز اول اکران ۱.۱ میلیون دلار به دست آورد و برای اولین بار به ۳.۱ میلیون دلار از ۲۴۰۴ سینما رسید و در گیشه چهارم شد

دانلود زیرنویس فیلم چگونه می دوند 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم چگونه می دوند ۲۰۲۲ وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes ۱۵۲ منتقد را انتخاب کرد و ۷۱ درصد از نظرات را مثبت ارزیابی کرد، با میانگین امتیاز ۶.۴/۱۰. این وب‌سایت این فیلم را «ممکن است با درخواست مقایسه کریستی، لطف زیادی به خود نکند، اما این هنوز یک داستان سرگرم‌کننده است». متاکریتیک، که از میانگین وزنی استفاده می کند، بر اساس ۴۰ منتقد، امتیاز ۶۰ از ۱۰۰ را به فیلم اختصاص داد که نشان دهنده «بررسی های مختلط یا متوسط» است.  تماشاگران در نظرسنجی CinemaScore به فیلم نمره متوسط «B–» در مقیاس A+ تا F دادند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.